ZAKŁAD PRODUKCJI DRZEWNEJ IRENEUSZ SOBCZAK

Manufacturer of wooden legs for furniture. Drewniane nogi meblowe, furniture legs. Leżaki plażowe. Inne wyroby z drewna.

Producten
aanbieding #18415945 Sun Mar 03 04:00:36 CET 2024

Europees Loofhout, Massief Hout, Beuken

Soort: Beuken, Type: Meubelonderdelen
aanbieding #18437177 Fri Mar 01 11:35:06 CET 2024

Europees Loofhout, Massief Hout, Beuken, Eik

Soort: Beuken, Eik, Type: Meubelonderdelen
aanbieding #18433741 Mon Feb 19 09:47:59 CET 2024

Europees Loofhout, Massief Hout, Beuken, Eik

Soort: Beuken, Eik, Soorten oorsprong: Polen, Type: Tafelpoten
aanbieding #18435950 Fri Feb 16 11:33:25 CET 2024

Europees Loofhout, Massief Hout, Beuken, Eik

Soort: Beuken, Eik, Soorten oorsprong: Polen, Type: Meubelonderdelen
aanbieding #18404564 Sat Feb 10 04:00:32 CET 2024

Europees Loofhout, Massief Hout, Beuken, Eik

Soort: Beuken, Eik, Soorten oorsprong: Polen, Type: Meubelonderdelen
aanbieding #18396150 Sun Feb 04 04:00:36 CET 2024

Europees Loofhout, Massief Hout, Beuken, Eik

Soort: Beuken, Eik, Type: Meubelonderdelen
aanbieding #18427996 Sat Feb 03 10:52:34 CET 2024

Europees Loofhout, Massief Hout, Beuken, Eik

Soort: Beuken, Eik, Soorten oorsprong: Polen, Type: Meubelonderdelen
aanbieding #18369076 Fri Feb 02 09:19:32 CET 2024

Europees Loofhout, Massief Hout, Beuken, Eik

Soort: Beuken, Eik, Type: Meubelonderdelen
aanbieding #18418297 Thu Feb 01 04:00:40 CET 2024

Europees Loofhout, Massief Hout, Beuken, Eik

Soort: Beuken, Eik, Type: Houtdraaien - Houtdraaiers
aanbieding #18402944 Tue Jan 23 11:50:05 CET 2024

Europees Loofhout, Massief Hout, Beuken, Eik

Soort: Beuken, Eik, Soorten oorsprong: Polen, Type: Meubelonderdelen
aanbieding #18394171 Thu Jan 11 04:00:34 CET 2024

Europees Loofhout, Massief Hout, Beuken

Soort: Beuken, Soorten oorsprong: Polen, Type: Keukenelementen
aanbieding #18400294 Mon Jan 01 04:00:42 CET 2024

Europees Loofhout, Massief Hout, Beuken

Soort: Beuken, Soorten oorsprong: Polen, Type: Meubelonderdelen

Bedrijf

„WE PRODUCE FURNUTURE LEGS THROUGH TURNING, MILLING AND CUTTING. LEGS AND OTHER ELEMENTS ARE PRODUCED ON MODERN CNC MACHINES. WE INVITE YOU TO COOPERATE.

Bedrijfsinformatie

Hoofdactiviteit: Meubelonderdelen producent
BTW-nummer (indien van toepassing): PL766 100 34 24
Werknemers: 51-100
Datum van creatie: 1994
Lid sinds: 27/10/2009