Producten
aanbieding #18318571 Tue Sep 22 08:57:53 CEST 2020

Deuren, Polyvinylchloride (PVC), Polyvinylchloride (PVC)

Type: Deuren, Hoeveelheid: 1 - 100 stukken per maand
aanbieding #18318456 Mon Sep 21 09:55:13 CEST 2020

Ramen, Polyvinylchloride (PVC), Polyvinylchloride (PVC)

Type: Ramen, Hoeveelheid: 1 - 100 stukken per maand
aanvraag #18312198 Thu Sep 17 10:48:44 CEST 2020

Den - Grenenhout

Soort: Den (Pinus sylvestris) - grenenhout
aanvraag #18317154 Tue Sep 08 12:48:32 CEST 2020

Den - Grenenhout

Soort: Den (Pinus sylvestris) - grenenhout
aanbieding #18297680 Wed Aug 26 10:12:14 CEST 2020

Europees Naaldhout, Massief Hout, Den - Grenenhout

Soort: Den (Pinus sylvestris) - grenenhout, Type: Tand-Groef Elementen
aanvraag #18311418 Wed Jul 08 10:05:03 CEST 2020

Den - Grenenhout

Soort: Den (Pinus sylvestris) - grenenhout, Volume: 180 m3 Vlek – 1 keer
aanvraag #18310380 Fri Jun 26 18:36:40 CEST 2020

Gelamineerd Hout (Glulam) - Rechte Balken, Den - Grenenhout

Type: Gelamineerd Hout (Glulam) - Rechte Balken
aanvraag #18310146 Wed Jun 24 13:18:40 CEST 2020

Den - Grenenhout

Soort: Den (Pinus sylvestris) - grenenhout, Volume: 120-140 m3 per maand
aanbieding #18308360 Fri Jun 05 10:33:52 CEST 2020

Den - Grenenhout

Type massief hout: Europees naaldhout
aanbieding #18308305 Thu Jun 04 16:27:01 CEST 2020

Zaagstammen, Den - Grenenhout

Product: Zaagstammen, Soort: Den (Pinus sylvestris) - grenenhout
aanbieding #18308121 Wed Jun 03 09:43:13 CEST 2020

Voorgezaagde Houtskeletten, Den - Grenenhout

Type: Voorgezaagde Houtskeletten, Type massief hout: Europees naaldhout
aanbieding #18307091 Tue May 26 09:53:51 CEST 2020

1-laags Massief Houten Paneel, Den - Grenenhout

Massief houten panelen: 1-laags massief houten paneel

Contactpersonen

******, WoodTaurus
M. Arkadiusz Brodzik
Gesproken talen
Polski , Engels (Verenigd Koninkrijk) , Русский

Bedrijfsinformatie

Hoofdactiviteit: Exporteur Hout
BTW-nummer (indien van toepassing): 7582176834
Werknemers: 1-5
Lid sinds: 17/02/2020