SEGHERIA GRANDA LEGNAMI SRL

Producten
aanbieding #18317575 Fri Sep 11 14:31:49 CEST 2020

Onbekantrecht Hout, Walnoot

Type: Onbekantrecht Hout, Soort: Walnoot, Volume: 50 m3 Vlek – 1 keer
aanbieding #18270294 Sun Sep 06 04:00:41 CEST 2020

Gevierschaald Hout, Eik, Rode Eik, Zomereik

Type: Gevierschaald Hout, Soort: Eik, Rode eik, zomereik
aanbieding #18316772 Fri Sep 04 09:44:48 CEST 2020

Gevierschaald Hout, Beuken

Type: Gevierschaald Hout, Soort: Beuken, Volume: 100 m3 per maand
aanbieding #18280075 Wed Sep 02 04:00:45 CEST 2020

Gevierschaald Hout, Rode Eik, Zomereik

Type: Gevierschaald Hout, Soort: Rode eik, zomereik, Volume: 7 m3 Vlek – 1 keer
aanbieding #18185780 Fri Aug 21 04:00:39 CEST 2020

Zaagstammen, Kastanje

Product: Zaagstammen, Soort: Kastanje, Kwaliteit: b/c
aanbieding #18192929 Wed Aug 12 04:00:41 CEST 2020

Onbekantrecht Hout, Essen Bruin

Type: Onbekantrecht Hout, Soort: Essen bruin, Volume: 30 m3 Vlek – 1 keer
aanbieding #18314092 Thu Aug 06 10:36:05 CEST 2020

Gevierschaald Hout, Essen Wit

Type: Gevierschaald Hout, Soort: Essen wit, Volume: 100 m3 per maand
aanbieding #18295025 Tue Aug 04 04:00:43 CEST 2020

Onbekantrecht Hout, Beuken

Type: Onbekantrecht Hout, Soort: Beuken, Volume: 30 - 90 m3 per maand
aanbieding #18251833 Mon Jul 27 04:00:40 CEST 2020

Onbekantrecht Hout, Walnoot

Type: Onbekantrecht Hout, Soort: Walnoot, Volume: 25 m3 Vlek – 1 keer
aanbieding #18292909 Thu Jul 16 04:00:41 CEST 2020

Populier, 30 - 60 m3 Vlek – 1 keer

Soort: Populier, Herkomst: Italië, Volume: 30 - 60 m3 Vlek – 1 keer
aanbieding #18189222 Thu Jul 16 04:00:40 CEST 2020

Onbekantrecht Hout, Essen Bruin

Type: Onbekantrecht Hout, Soort: Essen bruin, Volume: 25 m3 per maand
aanbieding #18247925 Wed Jul 08 04:00:42 CEST 2020

Gevierschaald Hout, Essen Wit

Type: Gevierschaald Hout, Soort: Essen wit, Volume: 30 m3 per maand

Contactpersonen

******, SEGHERIA GRANDA LEGNAMI SRL
M. Paolo Bono
Beherend vennoot
Gesproken talen
Italiano , Français

Bedrijfsinformatie

Hoofdactiviteit: Loofhoutzagerijen
BTW-nummer (indien van toepassing): 03506450042
Werknemers: 6-10
Lid sinds: 14/11/2005