Producten
aanbieding #18349215 Thu Dec 09 10:18:56 CET 2021

Trio-Balken

Type: Trio-Balken, Soort: Okoume, Volume: 40 m3 Vlek – 1 keer
aanbieding #18360766 Thu Dec 02 18:21:10 CET 2021

Balken, Binten, Teak

Type: Balken, Binten, Soort: Teak, Volume: 18 m3 Vlek – 1 keer
aanbieding #18359183 Fri Nov 12 13:15:29 CET 2021

Commercial Plywood

Type multiplex: Commercial Plywood
aanbieding #18251272 Fri Oct 29 09:49:04 CEST 2021

Gelamineerd Hout (Glulam) - Rechte Balken, Gewone Spar - Vurenhout

Type: Gelamineerd Hout (Glulam) - Rechte Balken
aanbieding #18356650 Mon Oct 25 08:51:23 CEST 2021

Gewone Spar - Vurenhout

Soort: Gewone spar (Picea abies) - vurenhout, Volume: 200 m3 Vlek – 1 keer
aanbieding #18348966 Mon Sep 13 14:41:30 CEST 2021

Gelamineerd Hout (Glulam) - Rechte Balken, Den - Grenenhout

Type: Gelamineerd Hout (Glulam) - Rechte Balken
aanbieding #18354124 Fri Sep 10 09:54:07 CEST 2021

Gewone Spar - Vurenhout

Soort: Gewone spar (Picea abies) - vurenhout, Volume: 45 - 500 m3 Vlek – 1 keer
aanbieding #18223745 Tue Aug 31 09:01:27 CEST 2021

Commercial Plywood

Type multiplex: Commercial Plywood
aanvraag #18350635 Fri Aug 20 10:23:35 CEST 2021

Autoclaaf, Other, Gebruikt

Categorie: Autoclaaf, Merk: other, Toestand van het item: Gebruikt
aanbieding #18348247 Fri Jul 23 09:02:04 CEST 2021

Gelamineerd Hout (Glulam) - Rechte Balken, Den - Grenenhout

Type: Gelamineerd Hout (Glulam) - Rechte Balken

Contactpersonen

******, Bitte Eriksson Invest AB
Mevr. Eriksson Karagiannis
Algemeen Directeur
Gesproken talen
Engels (Verenigd Koninkrijk)

Bedrijfsinformatie

Hoofdactiviteit: Makelaar / Handelaar
BTW-nummer (indien van toepassing): SE559073768901
Omzet: 500 000-5 000 000 EUR (Euro)
Werknemers: 1-5
Lid sinds: 06/07/2004