Zie totaal overzicht - Tuinset Aanbiedingen

Tuinset, Koloniaal

    18445949
    2024-06-17
    2024-12-14

Type Tuinset
Productnaam garden sets
Herkomst Indonesië
Streek Central java
Stijl Koloniaal
Type hoofdmateriaal Aziatische hardhout
Hoofdmateriaal Teak

Volume 100 - 500 stuks per maand Overzetten
We are manufacturer and exporter indoor and outdoor furniture, from Jepara, Indonesia
Custom Desgn is welcomed also

Bedrijf

aanbieding 04 Jul 2024 14:38

Tuintafels, Traditioneel, 5 - 500 stuks per jaar

van IBP Sp. z o.o.
aanbieding 15 Feb 2024 15:31

Tuintafels, Traditioneel, 1 - 1000 stuks Vlek – 1 keer

van Shandong Fangsi Import and Export Co.Ltd
aanbieding 17 May 2024 04:57

Tuinstoelen, Modern, 1 - 100 40’containers per maand

van Ssr Vina - Global Wood Wholesale Supplier
aanbieding 15 Jul 2024 05:00

Tuintafels, Traditioneel, 1000 stuks per maand

van ZHENGZHOU WOODLIFE CO., LTD