Zie totaal overzicht - Houten Pellets Aanbiedingen

A1 Elliotis Pine, Taeda Pine houten pellets in zakken van 1000kg 26.4-264 ton / maand van Brazilië

    18440966
    2024-07-16

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Type Houten Pellets
Voorraad locatie Brazil
Herkomst Brazilië
Streek south

Volume 26.4 - 264 Ton per maand Overzetten
Houtsoorten Zuid-Amerikaans naaldhout
Soort Elliotis Pine (Pinus Elliotis), Taeda Pine
Kwaliteit A1
Verpakking Zakken van 1000kg
Diameter 6 mm Overzetten
wood pellets, in big bags of 1.2 ton each

Prijs Op aanvraag EUR per m3 Overzetten
Incoterm CIF - kosten, verzekering en vracht

12e   Jaar

aanbieding 08 May 2024 11:24

A1 Gewone Spar - Vurenhout houten pellets in zakken van 15kg 29-29.25 ton / vlek

van AGRIPLANT S.R.L.
aanbieding 12 Jul 2024 04:00

A1 houten pellets in zakken van 15kg 24-500 ton / vlek

van UAB REDAL (Ltd.)
aanbieding 14 Mar 2024 04:00

A1 Berken houten pellets in zakken van 1000kg 1-100000 ton / vlek – 1 keer

van Weifang Dening Technology & Trade Co., Ltd.
aanbieding 30 Jan 2024 15:58

van Holz-Henkel GmbH & Co. KG