Zie totaal overzicht - Houtbriketten Aanbiedingen

Eik houtbriketten 23-23 ton / vlek van Oekraïne

    18440888
    2024-04-16

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Herkomst Oekraïne

Volume 23 - 23 Ton Vlek – 1 keer Overzetten
Kwaliteit .
Verpakking heat shrinkable film
Vormtype Eight faces.
Lengte 310-330 mm Overzetten

Prijs 170 EUR per Ton Overzetten
Incoterm FCA - franco transporteur Land Oekraïne Streek Остки, Рівненська обл.

aanbieding 10 Jun 2024 09:59

A1 Eik houtbriketten 1-23 ton / maand van Oekraïne

aanbieding 25 Mar 2024 09:00

A1 houtbriketten in zakken van 10 kg 24-1000 ton / maand van Litouwen

van UAB REDAL (Ltd.)
aanbieding 15 Jul 2024 04:00

van Zakład GRABO Waldemar Irzyk
aanbieding 27 Jun 2024 16:32

A1 Beuken houtbriketten in zakken van 10 kg 24-500 ton / maand van Duitsland

van Pollmeier Massivholz GmbH & Co KG