Houten pellets in massa 100 000 ton / jaar

  • Aanvraag
    18440085
    2024-04-05

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Type Houten Pellets
Voorraad locatie Europe
Herkomst Europe

Hoeveelheid 100 000 Ton per jaar Overzetten
Soort Toutes essences feuillus/résineux
Kwaliteit A1 A2 V
Verpakking Massa
Diameter - mm Overzetten

Koopt van: Wereldwijd

Kopers

Het spijt ons, maar deze aanvraag is niet meer beschikbaar. Maar geen probleem! Vul simpelweg onderstaand formulier in, om vervolgens reacties te krijgen van gelijkstemmige, nieuwe beschikbaarheden.

aanvraag 19 Mar 2024 08:40

van UAB REDAL (Ltd.)
aanvraag 21 May 2024 10:16

A1 houten pellets in zakken van 15kg 240 ton / maand

van CALLIGARO GIOSUE' INDUSTRIA E COMMERCIO LEGNAMI S.R.L.
aanvraag 19 Mar 2024 08:40

A1 Den - Grenenhout houtbriketten in zakken van 10 kg 300 ton / maand

van UAB REDAL (Ltd.)
aanvraag 08 May 2024 11:24

van AGRIPLANT S.R.L.