Zie totaal overzicht - Houten Pellets Aanbiedingen

A1 Radiata Pine, Elliotis Pine, Parana Pine houten pellets in zakken van 15kg 128,5-5000 ton / maand van Brazilië

    18433238
    2024-04-16

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Type Houten Pellets
Voorraad locatie BRASIL
Herkomst Brazilië
Streek REGIÃO SUL

Volume 128,5 - 5000 Ton per maand Overzetten
Houtsoorten Zuid-Amerikaans naaldhout
Soort Radiata Pine (Pinus radiata, insignis), Elliotis Pine (Pinus Elliotis), Parana Pine
Kwaliteit A1
Verpakking Zakken van 15kg
Diameter 6 mm Overzetten
Certificatie FSC, ENplus

Prijs 249,10 EUR per Ton Overzetten
Incoterm CIF - kosten, verzekering en vracht Land Italië
Leveringstermijn Leverbaar op bestelling, levertijd meer dan 30 dagen

aanbieding 16 Apr 2024 23:42

A1 Elliotis Pine, Taeda Pine houten pellets in zakken van 1000kg 26.4-264 ton / maand van Brazilië

van SOLIDA BRASIL MADEIRAS LTDA.
aanbieding 24 Apr 2024 09:00

van Cordes GmbH & Co.KG
aanbieding 09 Jul 2024 17:36

van LARECO
aanbieding 30 Jan 2024 15:58

van Holz-Henkel GmbH & Co. KG