A1 Haagbeuk houtbriketten in zakken van 10 kg 24-500 ton / maand van Croatië

    18429684
    2024-01-02

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Herkomst Croatië

Volume 24 - 500 Ton per maand Overzetten
Soort Haagbeuk
Kwaliteit A1
Verpakking Zakken van 10 kg
Vormtype RUF
We offer all types of wood briquettes, softwood, mix and hardwood

aanbieding 01 Feb 2024 13:37

A1 houtbriketten 24 ton / vlek van Croatië

van MUNDUS VIRIDIS d.o.o.
aanbieding 08 Feb 2024 13:32

van Pollmeier Massivholz GmbH & Co KG
aanbieding 08 Feb 2024 13:33

aanbieding 15 Jan 2024 04:00

van Zakład GRABO Waldemar Irzyk