Zie totaal overzicht - Houten Pellets Aanbiedingen

    18429187
    2024-01-30
  • Staat : Het aanbod werd gedeactiveerd.

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Type Houten Pellets
Herkomst Rusland

Volume 2 000 Ton per maand Overzetten
Kwaliteit A1
Verpakking Zakken van 1000kg
Diameter 6 mm Overzetten
We produce and offer for sale wood fuel pellets (pellets) of ENplus-A1 quality, cylindrical shape, diameter 6 mm, length 3-40 mm, light wood color. The granules are made using agglomeration (heat treatment) from sawdust, without bark, without the use of chemical treatment, without the use of binders. Packaging in soft BIG-BAG containers (high-strength bags with lifting slings), humidity - no more than 10%, ash content no more than 0.7%.

Prijs Op aanvraag EUR per m3 Overzetten

aanbieding 10 Jul 2024 11:16

Houten pellets 80-4000 ton / maand van Maleisië

van Besgrade Plywood Sdn Bhd
aanbieding 09 Jul 2024 17:36

van LARECO
aanbieding 08 May 2024 11:24

A1 Gewone Spar - Vurenhout houten pellets in zakken van 15kg 29-29.25 ton / vlek

van AGRIPLANT S.R.L.
aanbieding 05 Jul 2024 05:42

A1 houten pellets 22-4000 ton / vlek van Vietnam

van Ssr Vina - Global Wood Wholesale Supplier