Zie totaal overzicht - Brandhout Houtblokken Gekloofd Aanbiedingen

    18427450
    2024-04-25
    2024-10-22

Type Brandhout/Houtblokken Gekloofd
Voorraad locatie 34600, Berezne, Rivne region
Herkomst Oekraïne
Streek Berezne, Rivne region

Volume 30 - 300 Ton per maand Overzetten
Soort Zwarte Els, standaard
Verpakking gepalletiseerd
Lengte 25; 33; cm Overzetten
Vochtgehalte 5-10 %
We offer split alder firewood, kiln-dried (KD) with a moisture content of 5-10%.
Lengths available are 25cm and 33cm.
The firewood is packed in crates on pallets with sizes of 1RM and 1.7RM.
1RM: Internal size (1.08m * 1.16m * 0.8m), external size (1.29m * 1.2m * 0.84m).
62 crates of 1RM fit on one truck.
1.7RM: Internal size (1.83m * 1.16m * 0.8m), external size (1.98m * 1.2m * 0.84m).
36 crates of 1.7RM fit on one truck.

Prijs Op aanvraag EUR per m3 Overzetten

aanbieding 26 Apr 2024 10:17

Gehakt Berken, Haagbeuk, Eik brandhout 1-20 ton / maand van Oekraïne

van Wood Trade Ltd.
aanbieding 11 Jun 2024 04:00

van Ssr Vina - Global Wood Wholesale Supplier
aanbieding 05 Jul 2024 13:39

Gehakt Beuken, Berken, Eik brandhout 50-100 vrachtwagenlading / maand

van DREWNEX
aanbieding 10 Jun 2024 12:42

Gehakt Beuken brandhout 40-5000 ton / vlek – 1 keer

van DREWNEX