Zie totaal overzicht - Brandhout Houtblokken Gekloofd Aanbiedingen

Gehakt Haagbeuk brandhout 30-300 ton / maand van Oekraïne

    18427446
    2024-04-25

Type Brandhout/Houtblokken Gekloofd
Voorraad locatie 34600, Berezne, Rivne region
Herkomst Oekraïne
Streek Rivne region

Volume 30 - 300 Ton per maand Overzetten
Soort Haagbeuk
Verpakking gepalletiseerd
Lengte 25; 33; cm Overzetten
Vochtgehalte 5-10 %
We offer split hornbeam firewood, kiln-dried (KD) with a moisture content of 5-10%.
Lengths available are 25cm and 33cm.
The firewood is packed in crates on pallets with sizes of 1RM and 1.7RM.
1RM: Internal size (1.08m * 1.16m * 0.8m), external size (1.29m * 1.2m * 0.84m).
44 crates of 1RM fit on one truck.
1.7RM: Internal size (1.83m * 1.16m * 0.8m), external size (1.98m * 1.2m * 0.84m).
26 crates of 1.7RM fit on one truck.

Prijs Op aanvraag EUR per m3 Overzetten

aanbieding 26 Apr 2024 10:17

Gehakt Berken, Haagbeuk, Eik brandhout 1-20 ton / maand van Oekraïne

van Wood Trade Ltd.
aanbieding 05 Jul 2024 14:21

Gehakt Haagbeuk brandhout 40-100 m3 / vlek

van DREWNEX
aanbieding 23 May 2024 10:41

Gehakt Beuken brandhout 2400-24000 ton / maand van Polen

van NORDWIT Lech Kowalewski
aanbieding 25 Jun 2024 00:44

Gehakt Berken brandhout 40 m3 / vlek van Rusland

van Sibirskiy Les LLC