Zie totaal overzicht - Brandhout Houtblokken Gekloofd Aanbiedingen

    18427445
    2024-04-23
    2024-10-20

Type Brandhout/Houtblokken Gekloofd
Voorraad locatie 34600, Berezne, Rivne region
Herkomst Oekraïne
Streek Rivne region

Volume 30 - 300 Ton per maand Overzetten
Soort Essen wit
Verpakking gepalletiseerd
Lengte 25; 33; cm Overzetten
Vochtgehalte 5-10 %
We offer split ash firewood, kiln-dried (KD) with a moisture content of 5-10%.
Lengths available are 25cm and 33cm.
The firewood is packed in crates on pallets with sizes of 1RM and 1.7RM.
1RM: Internal size (1.08m * 1.16m * 0.8m), external size (1.29m * 1.2m * 0.84m).
44 crates of 1RM fit on one truck.
1.7RM: Internal size (1.83m * 1.16m * 0.8m), external size (1.98m * 1.2m * 0.84m).
26 crates of 1.7RM fit on one truck.

Prijs Op aanvraag EUR per m3 Overzetten

aanbieding 26 Apr 2024 10:17

Gehakt Berken, Haagbeuk, Eik brandhout 1-20 ton / maand van Oekraïne

van Wood Trade Ltd.
aanbieding 10 Jun 2024 12:41

Gehakt Berken brandhout 48 m3 / vlek van Polen

van DREWNEX
aanbieding 10 Jun 2024 12:39

Gehakt Eik brandhout 48 ton / vlek – 1 keer

van DREWNEX
aanbieding 27 Feb 2024 19:45

Gehakt brandhout 100-25000 ton / maand van Bulgarije

van STONIKGROUP LTD