Zie totaal overzicht - Halsets Aanbiedingen

Halsets, Modern

    18423463
    2024-01-10

Type Halsets
Productnaam "Лацио"
Herkomst Rusland
Streek Орловская область
Type hoofdmateriaal Europees naaldhout
Hoofdmateriaal Siberische den, Siberische spar, Siberische conifeer

Volume 100 - 100000 stuks Vlek – 1 keer Overzetten

Prijs Op aanvraag EUR per stuks Overzetten
Incoterm FCA - franco transporteur Land Rusland

aanbieding 18 Jun 2021 04:00

Ontwerp, 10 - 10000 stuks Vlek – 1 keer

van Weifang Dening Technology & Trade Co., Ltd.
aanbieding 29 Jan 2024 04:00

Wandtafels, Ontwerp, 1 20’containers Vlek – 1 keer

van FRIENDS TIMBER PVT. LTD.
aanbieding 06 Jun 2024 10:26

Ontwerp, 2 stuks per maand

van "Carbonis" LLC
aanbieding 12 Jul 2024 11:07

Halsets, Periode, 100.0 - 100.0 stuks per maand