Halsets, Modern

    18423462
    2024-01-10
    2024-07-08

Type Halsets
Productnaam "Стокгольм"
Herkomst Rusland
Streek Орловская область
Type hoofdmateriaal Europees naaldhout
Hoofdmateriaal Siberische den, Siberische spar, Siberische conifeer

Volume 100 - 100000 stuks Vlek – 1 keer Overzetten

Prijs Op aanvraag EUR per stuks Overzetten
Incoterm FCA - franco transporteur Land Rusland

aanbieding 18 Jun 2021 04:00

Ontwerp, 10 - 10000 stuks Vlek – 1 keer

van Weifang Dening Technology & Trade Co., Ltd.
aanbieding 10 Jan 2024 06:09

Halsets, Modern, 100 - 100000 stuks Vlek – 1 keer

van Imperial LLC
aanbieding 10 Jan 2024 06:09

van Imperial LLC
aanbieding 10 Jan 2024 06:09

van Imperial LLC