Zie totaal overzicht - Brandhout Houtblokken Gekloofd Aanbiedingen

We bieden gekloofd eikenhout aan, ovengedroogd (KD). De lengtes zijn 25 cm en 33 cm. Het hout is verpakt in dozen.

    18422427
    2024-02-19
    2024-08-17

Type Brandhout/Houtblokken Gekloofd
Voorraad locatie Berezne, Rivne region
Herkomst Oekraïne
Streek Rivne region

Volume 23 - 460 Ton per maand Overzetten
Verpakking gepalletiseerd
Lengte 25; 33 cm Overzetten
Vochtgehalte <20 %
We bieden gekloofd eikenhout aan, ovengedroogd (KD) met een vochtigheidsgehalte van minder dan 20%. De lengtes zijn 25 cm en 33 cm. Het hout is verpakt in dozen op pallets in de maten van 1RM (1,08 m * 1,16 m * 0,8 m), 1,7RM (1,83 m * 1,16 m * 0,8 m) en 1,86 RM (2 m * 1,16 m * 0,8 m).

Prijs Op aanvraag EUR per m3 Overzetten

aanbieding 26 Apr 2024 10:17

Gehakt Berken, Haagbeuk, Eik brandhout 1-20 ton / maand van Oekraïne

van Wood Trade Ltd.
aanbieding 05 Jul 2024 14:21

Gehakt Haagbeuk brandhout 40-100 m3 / vlek

van DREWNEX
aanbieding 10 Jun 2024 10:31

van NORDWIT Lech Kowalewski
aanbieding 22 Apr 2024 10:49

van Twood doo