Zie totaal overzicht - Brandhout Houtblokken Gekloofd Aanbiedingen

Gezaagd hout in dozen, 25 cm, 33 cm, KD Oven gedroogd, Esdoorn

    18422417
    2024-02-19
    2024-08-17

Type Brandhout/Houtblokken Gekloofd
Voorraad locatie Berezne, Rivne region
Herkomst Oekraïne
Streek Berezne, Rivne region

Volume 23 - 460 Ton per maand Overzetten
Soort Haagbeuk
Verpakking gepalletiseerd
Lengte 25; 33; cm Overzetten
Vochtgehalte <20 %
Wij bieden gekloofd haagbeukenhout aan, ovengedroogd (KD) met een vochtigheidsgehalte van minder dan 20%. De lengtes zijn 25 cm en 33 cm. Het hout is verpakt in dozen op pallets in de maten van 1RM (1,08 m * 1,16 m * 0,8 m), 1,7RM (1,83 m * 1,16 m * 0,8 m) en 1,86 RM (2 m * 1,16 m * 0,8 m).

Prijs Op aanvraag EUR per m3 Overzetten

aanbieding 26 Apr 2024 10:17

Gehakt Berken, Haagbeuk, Eik brandhout 1-20 ton / maand van Oekraïne

van Wood Trade Ltd.
aanbieding 10 Jun 2024 12:40

Gehakt Berken brandhout 48-1000 m3 / vlek

van DREWNEX
aanbieding 17 Jun 2024 04:00

Gehakt Beuken, Eik, Essen Wit brandhout 50-3000 m3 / maand van Duitsland

van Furnier und Holzwerk Mittenaar GmbH
aanbieding 10 Jun 2024 12:39

Gehakt Eik brandhout 48 ton / vlek – 1 keer

van DREWNEX