Zie totaal overzicht - Houtskool Briquetten Aanbiedingen

Houtskool briquetten 22-4000 ton / maand van Vietnam

    18419037
    2024-06-24

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Type Houtskool Briquetten
Herkomst Vietnam

Volume 22 - 4000 Ton per maand Overzetten
Specifications
• Wood species: Acacia, rubberwood, mixwood etc
• Size: 45x45x300mm; 50x50x300mm
• Moisture: <12 %
• Packing: Bundle/ carton box or customized

Contact information
SSR VINA CO.,LTD

biomass
charcoal briquettes
briquette
wood briquette
briquette machine
biomass briquette machines
charcoal briquette machine

Prijs Op aanvraag USD per m3 Overzetten
Incoterm FOB - vrij aan boord Land Vietnam Streek Ho Chi Minh city

10e   Jaar

aanbieding 16 May 2024 05:07

Houtskool briquetten 20-4000 m3 / vlek van Vietnam

van Ssr Vina - Global Wood Wholesale Supplier
aanbieding 18 Jul 2024 05:09

Houtskool briquetten 22-4000 ton / maand

aanbieding 01 Feb 2024 13:37

A1 houtbriketten 24 ton / vlek van Croatië

van MUNDUS VIRIDIS d.o.o.
aanbieding 08 May 2024 11:24

A1 Gewone Spar - Vurenhout houten pellets in zakken van 15kg 29-29,25 ton / vlek van Italië

van AGRIPLANT S.R.L.