18412763
    2024-01-30
    2024-07-28

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Herkomst Duitsland

Volume 10+ Ton Vlek – 1 keer Overzetten
Soort Spar (Abies alba), Den (Pinus sylvestris) - grenenhout, Gewone spar (Picea abies) - vurenhout
Premium Wood Briquets straight from the producer

17e   Jaar

aanbieding 08 Feb 2024 13:33

van Pollmeier Massivholz GmbH & Co KG
aanbieding 08 Feb 2024 13:32

aanbieding 04 Jul 2023 09:22

Houtbriketten in massa 22-4000 ton / vlek – 1 keer van Vietnam

van SSR VINA - GLOBAL WOOD WHOLESALE SUPPLIER
aanbieding 01 Feb 2024 13:37

A1 houtbriketten 24 ton / vlek van Croatië

van MUNDUS VIRIDIS d.o.o.