Vergadertafels, Kunst & Ambacht / Missie, 100 stuks

  • Aanvraag
    18410863
    2023-04-01

Type Vergadertafels
Herkomst Turkije
Stijl Kunst & Ambacht / Missie
Hoofdmateriaal Turks eiken (quercus cerris)

Hoeveelheid 100 stuks Vlek – 1 keer Overzetten
OAK Table and chairs.
We can produce in the desired dimensions with wooden or metal legs.
Dimensions: According to customer requirements.

Koopt van: Wereldwijd

Kopers

Het spijt ons, maar deze aanvraag is niet meer beschikbaar. Maar geen probleem! Vul simpelweg onderstaand formulier in, om vervolgens reacties te krijgen van gelijkstemmige, nieuwe beschikbaarheden.

aanvraag 02 Oct 2023 13:13

Ontwerp, 100 stuks Vlek – 1 keer

aanvraag 17 Oct 2023 15:22

Opbergruimtes, Modern, 400 40’containers per maand

aanvraag 01 Dec 2023 17:59

Kantoorsets, Ontwerp, 1.0 - 5.0 40’containers Vlek – 1 keer