Zie totaal overzicht - Schilfineer

Okoumé Geschild

    18403642
    2023-01-26

Houtsoorten Afrikaans tropisch hout
Soort Okoumé (Gaboon, Okaka, Azouga)
Doorsnede Geschild
Herkomst Gabon
Streek Gabon Special Economic Zone Nkok Libreville

Kwaliteit AB (first and second)
Volume 42 - 450 m3 Vlek – 1 keer Overzetten
Dikte 0.55 mm  Overzetten
Lengte 3100 mm Overzetten
Breedte 1530 mm Overzetten
We are the largest and most organized Okoume face veneer ( rotary cut ) manufacturers. With a vision to supply the best quality Okoume face veneer ( rotary cut ) all over the world, Currently, we export in ten-plus countries, Precious equipment, and experienced professionals ensure that every veneer manufactured meets the highest standard of quality.

Prijs Op aanvraag EUR per m3 Overzetten
Incoterm FOB - vrij aan boord Land Gabon Streek Nkok
Verkoopt aan: Afrika, Azië, Europa, Noord-Amerika, Zuid-Amerika, Oceanië

2e   Jaar

aanbieding 24 Jun 2024 08:49

0.25-2.5 mm Okoumé schilfineer 46-460 m3 / vlek van Gabon

van Gabon Timber Industry
aanbieding 03 Jan 2023 11:21

Okoumé Geschild

van Gabon Timber Industry
aanbieding 08 Jul 2024 09:13

van Gabon Timber Industry
aanbieding 22 Apr 2024 14:19

0.25-2.5 mm Okoumé schilfineer 46-460 m3 / vlek – 1 keer van Gabon

van Gabon Timber Industry