Categorie | Brandhout Gekloofd - Niet Gekloofd |
Type | Brandhout/Houtblokken Gekloofd |
Herkomst | Polen |
Volume | 5 - 50 vrachtwagenlading per jaar Overzetten |
Soort | Eik, Haagbeuk, Zwarte Els, standaard |
Vochtigheid | luchtgedroogd 12 maanden |
Diameter | 7-14 cm Overzetten |
Lengte | 30 cm Overzetten |
Vochtgehalte | 18-23 % |
Certificatie | FSC |
Dry seasoned fiwood, humidity below 20%
High quality Packed in 8 kg bags, 78 bags on a pallet, 32 pallets for one transport. |
Incoterm | EXW - af fabriek Streek Polska |