18400154
    2023-11-23
  • Staat : Het aanbod werd gedeactiveerd.

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Herkomst Oekraïne
Streek Житомирська область

Volume 1 - 23 Ton per maand Overzetten
Kwaliteit A1
Verpakking packaging 8-10 kg
Vormtype ronde

aanbieding 12 Jan 2024 11:49

A1 houtbriketten in zakken van 10 kg 1-10 vrachtwagenlading / vlek van Letland

van UAB REDAL (Ltd.)
aanbieding 15 Jan 2024 04:00

van Zakład GRABO Waldemar Irzyk
aanbieding 04 Jul 2023 09:22

Houtbriketten in massa 22-4000 ton / vlek – 1 keer van Vietnam

van SSR VINA - GLOBAL WOOD WHOLESALE SUPPLIER
aanbieding 03 Jan 2024 23:23

A1 den - grenenhout houtbriketten 23-700 ton / maand

van GEON RIVER LLC