Categorie | Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool |
Type | Houtbriketten |
Herkomst | Rusland |
Streek | Smolensk |
Volume | 20000 - 280000 kg Vlek – 1 keer Overzetten |
Soort | Berken |
Vochtigheid | KD |
Prompt sell at Smolensk 280tons wood Birch briquets
Prijs | Prijs aanvraag |