Zie totaal overzicht - Houtbriketten Aanbiedingen

    18399221
    2024-06-17
    2024-12-14

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Herkomst Rusland
Streek Smolensk

Volume 20000 - 280000 kg Vlek – 1 keer Overzetten
Soort Berken
Prompt sell at Smolensk 280tons wood Birch briquets

anoniem

aanbieding 11 Mar 2024 10:46

A1 Den - Grenenhout houtbriketten in zakken van 10 kg 25-250 ton / vlek – 1 keer

van Drewin Sp. z o.o.
aanbieding 15 Jul 2024 04:00

van Zakład GRABO Waldemar Irzyk
aanbieding 30 Jan 2024 15:57

van Holz-Henkel GmbH & Co. KG
aanbieding 10 Jun 2024 09:59

A1 Eik houtbriketten 1-23 ton / maand van Oekraïne