Categorie | Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool |
Type | Houten Pellets |
Herkomst | China |
Volume | 20 - 10000 m3 Vlek – 1 keer Overzetten |
Houtsoorten | Afrikaans naaldhout |
Soort | Spar |
Glue:E0 E1 E2 WBP
Grade:BB/BB BB/CC Size:/ Thickness:/ Remark:or customized as your request |