18394769
    2023-01-20
    2023-07-19

Categorie Houtspaanders - Schors - Zaagsel - Schaafsel
Type Houtspaanders
Gebruik: Pellets , Brikett
Herkomst Duitsland
Streek Mittelhessen

Volume 30 - 90 m3 per maand Overzetten
Soort Beuken
Vochtigheid Vers
Certificatie PEFC