Categorie | Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool |
Type | Houten Pellets |
Herkomst | Turkije |
Volume | 23 Ton Vlek – 1 keer Overzetten |
Diameter | 6 mm Overzetten |
Dichtheid | 630 kg/m3 Overzetten |
Asgehalte | 0.7 % |
Vochtgehalte | 8 % |
Incoterm | EXW – (ex-works) langs de kant van de weg Land Turkije Streek Gaziantep |