18392643
    2022-12-30

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Type Houten Pellets
Gebruik: Heating system, BBQ, Household
Herkomst China

Volume 30 - 2000 Ton Vlek – 1 keer Overzetten
Houtsoorten Aziatische hardhout
Soort Pine, Spruce, mixed wood
Diameter 6; 8 mm Overzetten
Lengte 5-50 mm Overzetten
Dichtheid 680 kg/m3 Overzetten
Asgehalte 0.3 %
Vochtgehalte 7 %
If you have interested in this products, you can send the message to my email: owen@jewoo-china.com or whatsapp: +86 150 6141 6686
You can also look for more products by our website: www.jewoo-cn.com