Pellets Eiken 8mm FSC EnPlus A1 Verpakking 15 kg

    18390903
    2022-09-14
    2023-03-13

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Type Houten Pellets
Herkomst Oekraïne
Streek Cherkassy region

Volume 1 - 1 vrachtwagenlading per maand Overzetten
Diameter 8 mm Overzetten
Lengte 25 mm Overzetten
Dichtheid 900 kg/m3 Overzetten
Asgehalte 0.35 %
Vochtgehalte 5.85 %
Certificatie DINplus
Oak Pellets 8mm FSC, EnPlus, A1 class
https://smelafurniture.com.ua/

Incoterm FCA - franco transporteur Land Oekraïne Streek Cherkassy region