18390511
    2023-01-03

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Gebruik: Personal fireplace
Herkomst Vietnam

Volume 50 - 1000 m3 Vlek – 1 keer Overzetten
Houtsoorten Aziatische hardhout
Soort Eucalyptus, Hevea
Lengte 150 mm Overzetten
Breedte 90 mm Overzetten
Dikte 65 mm  Overzetten
Dichtheid 925 kg/m3 Overzetten
Asgehalte <1.1 %
Vochtgehalte <10 %
We manufacture and supply high quality hardwood Briquets products.
Supplying to some supermarkets in Europe
The product meets the technical standards of certification A1, DIN Plus. (customers can test directly when buying)
We can supply 1000cbm/month

Incoterm CIF - kosten, verzekering en vracht