Zie totaal overzicht - Houtbriketten Aanbiedingen

A1 houtbriketten in zakken van 10 kg 1-10 vrachtwagenlading / maand van Polen

    18390237
    2024-05-13

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Herkomst Polen

Volume 1 - 10 vrachtwagenlading per maand Overzetten
Soort Mix
Kwaliteit A1
Verpakking Zakken van 10 kg
Vormtype RUF
Selling brick-shape wood briquettes made from birch or softwood. The available quantity: 200 tons.

Prijs Op aanvraag EUR per m3 Overzetten

aanbieding 15 Jul 2024 04:00

van Zakład GRABO Waldemar Irzyk
aanbieding 01 Feb 2024 13:37

A1 houtbriketten 24 ton / vlek van Croatië

van MUNDUS VIRIDIS d.o.o.
aanbieding 30 Jan 2024 15:57

van Holz-Henkel GmbH & Co. KG
aanbieding 27 Jun 2024 16:32

A1 Beuken houtbriketten 300 ton / maand van Duitsland

van Pollmeier Massivholz GmbH & Co KG