18387916
    2022-11-15

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Type Houten Pellets
Herkomst China

Volume 500 - 50000 Ton Vlek – 1 keer Overzetten
Houtsoorten Aziatische hardhout
Soort -pine
Asgehalte 0.8 %