Zie totaal overzicht - Brandhout Houtblokken Niet Gekloofd Aanbiedingen

Beuken brandhout 1-80 m3 / vlek – 1 keer van Duitsland

    18384135
    2024-06-10
    2024-12-07

Type Brandhout/Houtblokken Niet Gekloofd
Herkomst Duitsland
Streek Baden-Württemberg

Volume 1 - 80 m3 Vlek – 1 keer Overzetten
Soort Beuken
Verpakking gepalletiseerd
Lengte 40-60 cm Overzetten
Vochtgehalte 20-30 %
Certificatie PEFC
The firewood is stacked on pallets.
The Pallet size is 0,8x1,2x1,6m.
The logs are 40/50 / 60cm long.
All wood has dried below 15%.

Prijs 90 EUR per m3 Overzetten
Incoterm EXW - af fabriek Land Duitsland

aanbieding 10 Jun 2024 12:41

Eik brandhout 40-5000 ton / vlek

van DREWNEX
aanbieding 09 Jul 2024 12:11

Beuken brandhout 1500 m3 / vlek

van Furnier und Holzwerk Mittenaar GmbH
aanbieding 10 Jun 2024 12:42

Gehakt Beuken brandhout 40-5000 ton / vlek – 1 keer

van DREWNEX
aanbieding 03 Jul 2024 14:04

Gehakt Berken, Grijze Els brandhout 1-50 ton / vlek

van AV CREWING SIA