18373938
    2022-10-27
  • Staat : Het aanbod werd gedeactiveerd.

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Type Houten Pellets
Herkomst Tsjechische Republiek

Volume 24 Ton Vlek – 1 keer Overzetten
Soort Gewone spar (Picea abies) - vurenhout
Diameter 6 mm Overzetten
Lengte 0.4 - 2.5 cm Overzetten
Asgehalte 0.3 %