Tv-Meubels, Bouwpakket – Doe-het-zelfmontage

    18367359
    2022-01-29
  • Staat : Het aanbod werd gedeactiveerd.

Type Tv-Meubels
Productnaam ROMA TV BENCH/TV1037
Herkomst Turkije
Streek CANAKKALE / BIGA
Stijl Bouwpakket – doe-het-zelfmontage
Type hoofdmateriaal Overig materiaal
Hoofdmateriaal Spaanplaat

Volume 30 stuks Vlek – 1 keer
Afmetingen PRODUCT SIZE.180x35x50 cm
BOX SIZE:104x39x17 cm
BOX WEIGHT:32,6 kg
COLORS: SAPPHIRE OAK / ANTRACITE-SAPPHIRE

Accepted Delivery Terms: FOB, CFR, CIF, EXW.
Accepted Payment Currency: USD; EURO; POUND; TURKISH LIRA
Accepted Payment Type: T/T;
Language Spoken: English; Turkish

We also produce Do-It-Yourself (unassembled) TV Stands, Study Desks, Bookshelves, Coffee Tables, Side Tables, Multi-purpose cabinets, consoles, coat hangers, shelves.

Incoterm EXW - af fabriek Land Turkije Streek Canakkale Biga