Categorie | Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool |
Type | Houtskool |
Herkomst | Rusland |
Streek | Novgorod region |
Volume | 10 Ton Vlek – 1 keer Overzetten |
Soort | Berken |