18346900
    2021-06-22

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Type Houten Pellets
Herkomst Duitsland

Volume 1 - 50 Ton Vlek – 1 keer
Diameter 6-8 mm
Lengte 30 mm
Asgehalte 0.5 %
Vochtgehalte 7-8 %
Beschrijving Pellets premium class. 15 kg in one bag on the pallet
Pellets have FSC certification.
Possible packing in the bags of Buyer!