Type | Pallet |
Voorwaarde | Nieuw |
Herkomst | Letland |
Volume | 924 - 3696 stukken Vlek – 1 keer Overzetten |
Soort | Grijze Els, Berken |
Hoogte | 123-130 mm |
Breedte | 800 mm Overzetten |
Lengte | 1200 mm Overzetten |
Gemiddelde dikte | 16; 17; 18 mm |
Aantal dekplaten | 5 |
Aantal dwarsplaten | 3 |
Aantal blokken | 9 |
Aantal regels | 3 |
Selling 1st/2nd grade (some can be with bark - we can take it of) pallets 800x1200
16-17-18mmx75mm boards. 75x75x75 blocks. In stock 3696 pieces, 33 pieces in column |
Prijs | 4,50 EUR Overzetten |
Incoterm | EXW - af fabriek Land Letland Streek RIGA |