18341304
    2021-11-03

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Type Houten Pellets
Herkomst Rusland
Streek Kirov region

Volume 50 m3 Vlek – 1 keer
Soort Gewone spar (Picea abies) - vurenhout, Den (Pinus sylvestris) - grenenhout
Diameter 6-8 mm
Asgehalte 0.4 %
Vochtgehalte 7-8 %
Pellets of pellets / houtpellets zijn vaste brandstoffen die snel aan populariteit winnen. Afval in de vorm van spaanders en zaagsel van naald- of loofbomen wordt tot cilindrische korrels geperst. De standaarddiameter is 6 mm of 8 mm en de lengte varieert van 10 mm tot 50 mm.

Pellets zijn qua prestaties en efficiëntie niet slechter dan hun concurrenten, en sommige soorten brandstof, pellets zijn zelfs superieur, zoals gehakt hout, steenkool, aardgas en olie, vooral met betrekking tot lagere prijzen, calorische waarde en milieuvriendelijkheid.

Vanwege hoogwaardige grondstoffen bij de productie van brandstofpellets, hebben de pellets na verbranding geen speciale verwijdering nodig.

Incoterm FCA - franco transporteur Land Rusland Streek Киров