Populier

    18341000
    2022-11-11

Houtsoorten Aziatische hardhout
Soort Populier
Herkomst China
Streek Jiangsu

Volume 10000 - 30000 m3 per maand Overzetten
Dikte 16-90 mm  Overzetten
Breedte 30-1220 mm Overzetten
Lengte 1016-2440 mm Overzetten
Klasseringssysteem Package
Kwaliteit CC
Droging Kunstmatige droging (KD)
Vochtgehalte 16 %
We have 3 FSC certified factories in Jiangsu Province of China and 1 office in Japan.
We can supply you cheap recycled plywood for pallet manufacturing.
Montly volume is over 3000 CBM.

Lets discuss more via Whatsapp or Email!

Regards,
Melissa.

Incoterm FOB - vrij aan boord Land China Streek Jiangsu