Houtpellets A1 En Plus (grijs) - Uitstekende kwaliteit

    18339415
    2021-06-04

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Type Houten Pellets
Herkomst Oekraïne

Volume 22 - 500 Ton per maand
Diameter 6 mm
Dichtheid 650 kg/m3
Asgehalte 0.7 %
Vochtgehalte 7 %
Certificatie DINplus
Beschrijving Wij bieden leveringen van grijze A1 En Plus houtpellets aan naar de landen van de Europese Unie.
Verpakking - gemerkte zakken van 15 kg.
Wij leveren aan uw magazijn.
De prijs is bespreekbaar.