Categorie | Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool |
Type | Houtbriketten |
Herkomst | Oekraïne |
Volume | 22 - 500 Ton per maand Overzetten |
Soort | Eik |
Vochtigheid | KD |
Asgehalte | 0.7 % |
Wij leveren Pini Kay houtbriketten aan de landen van de Europese Unie.
Verpakking - 10 kg pak. Verkrijgbaar met of zonder etiketten. Aangepaste houtbriketten parameters: - 8 gezichten of 4 gezichten. - rechte rand of gebroken rand. - harde rotsen of mix. Afgesproken prijs |