Categorie | Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool |
Type | Houtbriketten |
Herkomst | Rusland |
Streek | Far East |
Volume | 24.5 - 240 Ton Vlek – 1 keer Overzetten |
Houtsoorten | Aziatisch naaldhout |
Soort | Spar (Picea), Siberische conifeer |
Lengte | 0.24 mm Overzetten |
Breedte | 0.08 mm Overzetten |
Dikte | 0.07 mm Overzetten |
Dichtheid | 750 kg/m3 Overzetten |
Vochtgehalte | 7 % |
Larch and spruce sawdust briquettes
Incoterm | FOB - vrij aan boord Land Rusland Streek Владивосток |
Verkoopt aan: | Afrika, Azië, Europa, Noord-Amerika, Zuid-Amerika, Oceanië |