18336919
    2021-06-18

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Type Houten Pellets
Gebruik: for heating
Herkomst Rusland
Streek Russian Federation

Volume 120 - 1000 Ton Vlek – 1 keer
Houtsoorten Aziatisch naaldhout
Soort Siberische den, Spar (Picea)
Diameter 8 mm
Lengte 30 mm
Dichtheid 700 ton/m3
Vochtgehalte 6.9 %
Beschrijving Pellets of Far East Spruce.
We produce 8 mm fuel pellets in Khabarovsk.
Pellets are used for heating houses, offices, warehouses, production facilities and other premises. They provide more heat than wood. We can pack pellets in big bags 1 tonne each. The package can be different on request.

Incoterm FCA - franco transporteur Land Rusland
Verkoopt aan: Azië, Europa