18335990
    2021-03-11
    2021-09-07

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Type Houten Pellets
Gebruik: Heating
Herkomst Belarus
Streek Borisov

Volume 20000 m3 Vlek – 1 keer
Diameter 6 mm
Beschrijving One time offer, SPECIAL PRICE, available - 20.000 tons.
Quality of wood pellets - ENplus A1.
Packing in 15 kg bags.
Sales - FCA Vilnius Lithuania.

Incoterm FCA - franco transporteur Land Litouwen Streek Vilnius