Opbergruimtes Voor De Keuken, Modern

    18332062
    2023-12-21

Type Opbergruimtes voor de Keuken
Productnaam beech kitchenware
Herkomst China
Hoofdmateriaal Beuken

Volume 200 - 100000 stuks per maand Overzetten
Kleur Natuurlijk hout
European beech material tableware and kitchenware, wooden household articles, craft ornaments, children's toys, furniture accessories and other sales and customized samples, can be printed LOGO, factory direct sales
Hotline contact:
Miss Tan: ******
Ms. Yong: *****
Mr. Liang: ******
Landline :********

Bedrijf

aanbieding 24 Jan 2024 04:00

Keukenkastjes, Ontwerp, 20 stuks Vlek – 1 keer

van SSR VINA - GLOBAL WOOD WHOLESALE SUPPLIER
aanbieding 14 Feb 2024 09:55

Keukenkastjes, Modern, 1 - 1000 stuks Vlek – 1 keer

van Shandong Fangsi Import and Export Co.Ltd
aanbieding 22 Feb 2024 04:00

Keukensets, Modern, 5.0 - 50.0 stuks per maand

van Zakład GRABO Waldemar Irzyk
aanbieding 22 Feb 2024 08:10

Ontwerp, 50 stuks Vlek – 1 keer

van DENOVO WOOD SRL