Massief houten panelen | 3-lagig massief houten paneel |
Type massief hout | Aziatische hardhout |
Soort | Bamboe |
Herkomst | China |
Volume | 6 - 2,000 m3 Vlek – 1 keer Overzetten |
Voeg | doorgaande lamelle |
Dikte | 20+ mm Overzetten |
Breedte | 150+ mm Overzetten |
Lengte | 2440+ mm Overzetten |
Kwaliteit | A |
Certificatie | FSC |
We supply A grade quality bamboo panels with various patterns and dimensions.
FSC 100% certified sheets are available in consistent quantity supply. Any interest on bamboo, please contact us. Thanks. |