18327356
    2021-03-22
  • Staat : Het aanbod werd gedeactiveerd.

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Type Houten Pellets
Herkomst Polen

Volume 24 - 4000 Ton Vlek – 1 keer
Diameter 6.2 mm
Lengte 11.2 mm
Dichtheid 600-800 kg/m3
Asgehalte 0.31 %
Vochtgehalte 8 %
Certificatie DINplus
Bestanden
  • Specificatiebestand1
  • Specificatiebestand2
  • Specificatiebestand3
  • Specificatiebestand4
  • Specificatiebestand5
  • Specificatiebestand6
  • Specificatiebestand7
  • Beschrijving 6 mm houtpellets (DIN PLUS, EN PLUS, FSC) , verpakt in zakken van 15 kg (verpakkingssjabloon in de bijlagen). 65 zakken op een pallet. Als fabrikant kunnen we een tasontwerp maken volgens de voorkeuren van de klant.

    Incoterm EXW - af fabriek Land Polen