1-laags Massief Houten Paneel, Eik

    18327293
    2021-02-25

Massief houten panelen 1-laags massief houten paneel
Type massief hout Europees loofhout
Herkomst Rusland

Volume 50 - 50 m3 per maand
Voeg Vastgeplakt (meerdelig lamelle)
Dikte 20; 30; 40 mm
Breedte 650; 1000; 1210 mm
Lengte 2400; 3000 mm
Kwaliteit АВ/ВС
Beschrijving Standard dimensions on stock (we can produce others on request)
Thickness: 20(19)/30/40 mm
Width: 650/1000/1210
Width of glued elements: 40-45 mm, (40-120 mm on requets)
Length: 2440/3000mm
Grades: AB/BC/Rustic
Competitive price. High quality.
Can cut on CNC any shapes you need.
Can load FCA, CIF or DAP conditions

Incoterm FCA - franco transporteur Land Rusland